Яндексу кінець?

Yandex the end

Найбільший пошуковик росії «Яндекс» більшість інвестицій всередині країни-окупанта та за кордоном і відкликала прогноз фінансових показників на 2022 рік на тлі санкцій.

Про це повідомляється в річному звіті компанії. Які саме інвестиційні проекти будуть закриті, у компанії наразі не уточнили.

«Ми продовжимо виконувати всі зобов’язання перед нашими численними партнерами та збережемо всі програми підтримки, які ми анонсували. При цьому деякі інвестиції в нові та експериментальні сервіси будуть на якийсь час припинені. Але в майбутньому вони можуть бути відновлені», – прокоментували у «Яндексі».

Очікувалося, що за підсумками 2022 консолідована виручка складе 490-500 млрд руб. Проте, як стверджується у звіті компанії, «за нинішніх обставин» не можна нічого прогнозувати у короткостроковій чи середньостроковій перспективі, тому на попередню оцінку більше не можна покладатися.

У звіті уточнюється, що через призупинення торгів на біржі Nasdaq власники конвертованих облігацій на суму $1,25 млрд із терміном погашення у 2025 році нині мають право вимагати від компанії викупити облігації за номінальною вартістю.

Отже, уже зовсім скоро, яндекс зможе торгувати своїми акціями хіба в челябінську, а нові проекти створювати для вати з глибинки 🤣