Заробіток на кроках за допомогою SweatCoin

Як заробити на кроках, чи бігаючи без вкладень?
Почнемо з головного питання – що таке SweatCoin? SweatCoin – це програма, яка допомагає отримати заробіток просто прогулюючись, чи бігаючи.

Цікаво те, що кроки нараховуються навіть за біг на місці або танці, але не намагайтесь обдурити систему і просто мотлихати руками, такі кроки зараховуватись не будуть.

СКАЧАТИ ТА ВСТАНОВИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ IPHONE або ANDROID

Які нагороди надає Sweatcoin?

Як згадувалося раніше, Sweatcoin винагороджує всіх, хто використовує програму під час ходьби або бігу.
Ось як працюють винагороди. Протягом дня Sweatcoin відстежує ваші кроки на відкритому повітрі або в приміщенні та нагороджує вас приблизно 0.95 Sweatcoin за 1000 кроків, які ви робите. Максимальна кількість кроків, які можна заробити без преміум-аккаунта – 10 000 кроків або близько 10 монет. В програмі ви можете переглядати до 3х рекламних роликів на день за що також будуть нараховуватись нагороди.

Вже зараз можна обміняти ці монети на подарунки, але пропозицій для нашої країни не так багато, можливо все зміниться в майбутньому, тому варто вже зараз збирати монети, щоб не проґавити прибуток в майбутньому.

І саме головне, вже скоро буде запущена власна криптовалютна монета Sweat і ваші світкоіни автоматично перетворяться у реальний грошовий актив, його можна буде обміняти і вивести, наприклад, собі на платіжну карту.

Sweatcoin – це шахраї?

Абсолютно ні і тут дуже просте пояснення – ви нічого не вкладаєте, вас нагороджують монетами при нульових вкладеннях. Максимум, що може статися – це те, що ці монети будуть коштувати дуже мало, але особисто я прогнозую в майбутньому ціну на них в районі $0.5-1, головне дочекатись і не зливати все при першій же можливості. Тобто, потенційно роблячи 5000 кроків на день ви зможете перетворити ці кроки на $5 в майбутньому, а за місяць це вже не така й мала сума в 150 дол. США. Це поки гіпотеза, як буде в майбутньому – покаже час, новини про проект обов’язково будуть регулярно публікуватись у нас, тому стежте за оновленнями.

Хочу порадити програму друзям, я за це отримаю винагороду?

Так! І це досить крута можливість отримати ще більше монет. За кожного запрошеного друга ви будете отримувати 5 монет, на скриншоті нижче показано в якому розділі можна отримати своє партнерське посилання.

СКАЧАТИ ТА ВСТАНОВИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ IPHONE або ANDROID

Якщо у вас залишились будь-які запитання, чи ви хочете поділитись своїм досвідом користування даною програмою, то залишайте коментарі нижче.