Як захистити паролем історію пошуку Google

Видалення історії Google
Історія пошуку або перегляду відео на YouTube зручна, коли потрібно знайти необхідну інформацію або згадати, який ролик ви дивилися. Однак ваші запити залишаються відкритими. Не страшно, якщо комп’ютером ніхто крім вас не користується, але якщо доступ має хтось ще, то це може стати проблемою.

Як встановити пароль на історію пошуку Google
Перейдіть на сторінку “Мої дії в Google” . Натисніть посилання «Налаштувати перевірку для доступу до історії моїх дій». З’явиться вікно, де вам запропонують увімкнути або вимкнути перевірку.

Виберіть «Увімкнути додаткову перевірку», а потім у новому вікні потрібно ввести пароль від вашого облікового запису. Після цього ви помітите, що історія пошуку зникла, а замість неї з’явилася картинка із замком та кнопка «Підтвердити». Тепер, щоб подивитися історію, вам доведеться щоразу вводити пароль.

Зрозуміло, цей спосіб допоможе тільки, якщо інші користувачі комп’ютера не мають пароля від облікового запису. Якщо ж обліковий запис загальний, то такий захист нічого не дасть.

Що ще варто зробити
Також можна повністю або частково видалити історію пошукових запитів у Google.

Крім того, ви можете налаштувати автоматичне видалення збережених даних після 3, 18 або 36 місяців. Зробити це можна все в тому ж меню “Мої дії в Google” . Натисніть на значок із трьома смужками в лівій частині екрана та виберіть пункт «Відстеження дій». У потрібному блоці знайдіть рядок «Автоматичне видалення». Перейдіть до настройок, де можна встановити період автоматичного видалення даних.

Якщо ви не бажаєте зберігати історію лише протягом певного часу, то потрібно скористатися режимом інкогніто. Зверніть увагу, що якщо при цьому ви увійдете до свого облікового запису, дані про дії та запити все ж таки можуть зберегтися.