“Сусідка” – трейлер і огляд фільму

Фільм "Сусідка"
3 березня 2022 року на екрани вітчизняних кінотеатрів вийде романтична комедія «Сусідка» виробництва компанії FFilms за підтримки Державного агентства України з питань кіно та каналу «‎1+1».

Фільм створено за сценарієм відомої української письменниці Ірени Карпи. Продюсери проєкту — компанія FFilms, відома за такими хітами вітчизняного прокату, як «Свінгери» та «Свінгери 2», створили якісний український продукт, який викликає гордість та впевнено доводить, що вітчизняне кіно може гідно конкурувати із зарубіжним. 

Знайомтеся: він — затятий холостяк, вона — мати-одиначка, що вірить у любов. І між ними — нічого спільного. Так думають вони…
Увесь сенс життя молодого ловеласа Петра — вечірки, стосунки на ніч та нуль відсотків відповідальності. А ще його легко взяти «на слабо», тому він закладається з другом дитинства на «порш», що зможе місяць прожити з однією жінкою.

Так у «холостяцькій норі» опиняється його повна протилежність — скромна та розсудлива вчителька музики Вероніка. (У цій ролі в новому образі постає акторка Ксенія Мішина – зірка шоу «Холостячка», серіалу «Кріпосна», переможниця шоу «Танці з зірками», суддя шоу «Україна має талант»). І все б нічого, але жінка має двох дітей. Чи під силу мачо «зі стажем» таке випробування і чим закінчиться для нього це пекельне сусідство  —  не здогадується ніхто.

Навіть  Дмитро Гордон, який теж з’являється у стрічці, не зміг «розколоти» цю гарячу парочку. Тому інтриг та несподіванок буде чимало. Але чудовий настрій — гарантовано.

Тож якщо після зимових холодів прагнете весняної легкості, ця дотепна й зворушлива історія розтопить будь-який лід та врятує від сезонної депресії. А динамічний сюжет та шалені пригоди героїв точно не дадуть нудьгувати.
Відбірний гумор, яким пронизаний фільм, і талановита гра акторів — справжня чарівна пігулка, що здатна зарядити позитивом.
І все це — на тлі яскравих київських локацій, що дарує відчуття причетності до подій та дозволяє по-новому поглянути на вже звичні краєвиди столиці.

Окремої уваги заслуговує музичний супровід — драйвові треки українських виконавців додають святкової атмосфери та енергійності.
У цьому калейдоскопі емоцій творці фільму не оминули й актуальну соціальну проблематику та змогли розкрити пласт догм і стереотипів щодо відносин між людьми. Тому, не дивлячись на свою легкість, картина наштовхує і на серйозні роздуми.

Тож не пропустіть у кінотеатрах головну прем’єру весни — відкривайте серце коханню, згадуйте про крила за спиною та готуйтеся до романтичного кінопольоту!