Режисер «Чужого» випустить фільм про криптовалюту

Режисер «Чужого» випустить фільм про криптовалюту

Знаменитий кінорежисер Рідлі Скотт, який зняв такі культові картини, як «Чужий» і «Той, що біжить по лезу», займеться екранізацією бестселера Камілі Руссо «Нескінченна машина».

Сюжет цієї книги, на відміну від перерахованих касових хітів, аж ніяк не фантастичний – він розповідає про створення криптовалюти Ethereum.

Книга, що вийшла у 2020 році, розповідає про те, як 19-річний програміст Віталік Бутерін започаткував проект Ethereum. Однойменна криптовалюта стала другим за вартістю цифровим активом у світі після Bitcoin, завдяки чому розробник став доларовим мільярдером. В оригінальному оповіданні багато уваги приділяється тому, з якими труднощами наштовхнувся ентузіаст на своєму шляху.

Виробництвом фільму займатиметься заснована творцем «Чужого» незалежна кінокомпанія Scott Free Productions. Сам Рідлі Скотт виступить у ролі продюсера, а на посаді сценариста та режисера був затверджений Ш’ям Мадіраджу, який зняв «Едем, Райський острів».

«Неймовірно здорово, що Рідлі Скотт та команда Scott Free продюсують разом із нами фільм “Нескінченна машина”. Я не можу уявити найкращу команду, яка перетворила б захоплюючу історію про людей, які стоять за найреволюційнішою технологією з часів інтернету, на художній фільм, який підкорить серця нашого покоління», — заявила Руссо в інтерв’ю журналістам.

Дата початку зйомок та орієнтовний термін виходу нової стрічки Рідлі Скотта в прокат поки не оголошено.