Перспективні монети – підбірка від RevenueBot

Перспективні монети - підбірка від RevenueBot

Щодня з’являється безліч криптовалют та токенів. Деякі з них мають практичний характер, тобто вони виконують якусь функцію. Інші ж навпаки, несуть виключно фанову функцію і можуть бути потрібні лише внаслідок сильного хайпа навколо проекту.

RevenueBot підібрав кілька монет, на які варто звернути увагу. 

Audius (AUDIO)

Audius є блокчейн-платформою, призначеною для музикантів, як для тих, хто співпрацює з лейблами, так і для самостійних. На платформі можна монетизувати музичні записи, створювати фан-базу та ділитися з нею всім процесом роботи. Крім того, за допомогою Audius немає необхідності підписувати контракти, ділитися треками зі світом можна просто виклавши запис.
AUDIO – це власний токен платформи, який забезпечує безпеку мережі, дає доступ до ексклюзивних функцій та управління. Стейкінг AUDIO дає можливість отримувати прибуток та захищати проект від втручання неблагонадійних користувачів. Музиканти за допомогою AUDIO створюють особисті фан-токени.

Наприкінці літа минулого року у платформи Audius відбулася інтеграція з TikTok. Після цього ціна токена злетіла на 90% за добу. Автори контенту тепер можуть переносити треки TikTok. 
Audius – не найпопулярніший децентралізований додаток на базі Ефіріум, однак за короткий термін вона показала справді вражаюче зростання. Його порівнюють із потоковим сервісом Soundcloud, лише з ще перспективнішими можливостями. Децентралізоване управління грає на руку, коли йдеться про блокчейн-протоколи, оскільки приймати рішення про важливі параметри має спільнота, а не одна людина чи компанія. Якщо ви захоплюєтеся музикою, то можете приєднатися до руху Audius і спробувати, наскільки воно добре, на власному досвіді, і який потенціал цього проекту зайняти лідируючі позиції у своїй ніші.

Mina Protocol (MINA)

Mina Protocol є криптовалютним протоколом зі стислим блокчейном. У той час як популярні цифрові активи такі як біткоін та ефіріум зберігають сотні гігабайт даних, блокчейн Mina завжди залишається одного і того ж розміру. 
MINA – це нативний токен блокчейна, який використовується для передачі коштів та підтвердження переказів за допомогою стейкінгу. На сьогоднішній день вона знаходиться у лістингу кількох популярних криптовалютних бірж. 

Mina створює принципово новий механізм перевірки та збереження інформації в блокчейні, що послідовно обмежує загальний розмір ланцюжка. Як заявляють розробники, ланцюжок завжди буде розміром 22 Кб, незважаючи яка буде тривалість її існування або ступінь активності. Це забезпечить швидке підтвердження транзакцій. Подібна модель практично до нуля знижує вимоги до пристрою, що зберігається у блокчейні. Головне, щоб його було підключено до інтернету.
Крім того, це значно знижує бар’єр для входу, адже навіть простий смартфон може підійти для здійснення роботи в якості вузла протоколу Mina. Це несе у собі велику користь для децентралізації, отже, захисту мережі.

Moonbeam (GLMR)

Moonbeam – це блокчейн, який працює як парачейн у мережі Polkadot. Проект був створений у 2020 році Дерек Ю з компанії Pure Stake, а сам парачейн запустився на початку 2022 року. Являє собою блокчейн, сумісний із віртуальною машиною Ethereum (EVM). Це не просто чергова реалізація EVM, а фактично повноцінний вузькоспеціалізований ланцюжок першого рівня, який вміє працювати з логами, підписами, ключами, обліковими записами та ін. Тому в Moonbeam можна запускати програми, створені для Ethereum. Moonbeam надає API, що забезпечує широкий доступ до Web3 та простоту використання при розгортанні смарт-контрактів.

GLMR, або Glimmer, це функціональний токен платформи смарт-контрактів, основний компонент усієї екосистеми. Основні засоби його використання – оплата газу при виконанні смарт-контрактів, формування децентралізованої інфраструктури вузлів, сприяння механізму управління.

Anchor Protocol (ANC)

Anchor Protocol – це продукт отримання пасивного доходу на основі стейблкоїнів, який виплачує інвесторам постійну відсоткову ставку DeFi, що визначається прибутковістю блокчейну Proof-of-Stake з найбільшим попитом. Розробники очікують, що Anchor стане золотим стандартом пасивного доходу на блокчейні, завдяки гарантованому збереженню та високо ймовірному примноженню початкової суми. Окрім пропозиції прибутковості з низькою волатильністю, Anchor – це спроба надати інвестору єдину надійну норму прибутковості у всіх блокчейнах.

ANC – токен на блокчейні Terra. Його функціонал полягає у двох напрямках: надати права управління власникам та брати участь у лінійній масштабованості вартості шляхом захоплення прибутковості.
Депозитний протокол Anchor орієнтований на пропозицію низьковолатильної прибутковості по стейблкоінам на блоку Terra. Ставки в Anchor Protocol ґрунтуються на диверсифікації потоку винагород за стейкінг на основних блокчейнах Proof-of-Stake. Тому очікується, що вони будуть набагато стабільнішими, ніж зазвичай бувають ставки на фінансових ринках.

Висновок

При інвестуванні в нові монети людина повинна тверезо оцінювати всі ризики, адже ймовірність того, що монета залишиться на тому ж ціновому рівні або знеціниться, дуже висока. 

Якщо ви вирішили спробувати себе в світі криптовалют, то рекомендуємо використовувати надійні біржі – Binance або WhiteBit.