Огляд гри eFootball 2022

eFootball 2022

Поговоримо про eFootball 2022? Це комп’ютерна гра в жанрі футбольного симулятора із серії ігор Pro Evolution Soccer розроблена та видана Konami.

Вихід гри відбувся у 2021 році для платформ Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One та Xbox Series X і S. Пізніше очікується випуск версій для платформ Android та iOS.

Гра отримала переважно негативні відгуки критиків та геймерів. На сайті-агрегаторі рецензій OpenCritic гра набрала лише 24 бали зі 100 можливих. У сервісі цифрової дистрибуції Steam гра в перший день після виходу встановила антирекорд по співвідношенню позитивних і негативних відгуків – всього 8% виявилися позитивними, тим самим були побиті всі рекорди.

Якщо говорити про власні враження, то в цілому все не так погано. По-перше, гру можна скачати абсолютно безкоштовно, по-друге – в грі доступний онлайн, навіть на платформі PS4, де для онлайн поєдинків необхідна підписка PS Plus, в даному впадку ігровий процес проходить в онлайні і без нього.

eFootball

Графіка – це питання індивідуальних смаків, дійсно є гріхи і кумедні моменти, але в цілому механіка гри притомна. В деяких моментах навіть цікавіша, чим в FIFA 2021, яку теж є можливість перевірити.

Мінусом ще є те, що поки доступно зовсім мало команд, але сподіваюсь, що це з часом буде виправлено. Також недоступна функція кар’єри, говорять, що це буде платною функцією коли гру допрацюють.

eFootball

До речі, розробники eFootball 2022 повідомили про те, що вихід великого оновлення 1.0.0, запланованого на 11 листопада, відбудеться навесні наступного року. У зв’язку з цим буде повернуто гроші за попереднє замовлення преміального видання, яке містить у собі контент, доступний лише після встановлення апдейту. Також на весні вийдуть версії для Android та iOS.

Відеоогляд гри: