Near випустить стейблкоїн з високою прибутковістю

near
Крипто-комьюніті обговорює чутки про те, що Near Protocol днями випустить свій стейблкоїн. Відома навіть назва — USN.

Вперше озвучив цю інформацію Зоран Коул, засновник Zorax Capital. У статті “Майбутнє – це NEAR” він повідомив, що компанія оголосить про стейблкоїн 20 квітня. І запропонує клієнтам прибутковість 20%. 

Є ще один факт, який підтверджує ці чутки. Користувачі Твіттер помітили, що тест-версія Ref Finance (друга за величиною DeFi-біржа на Близькому Сході) має у своєму інтерфейсі актив USN. Він фігурував у розділі стейблкоїнів поряд з іншими популярними активами, такими як USDC, USDT та DAI. Тобто біржа тестувала стейблкоїн, але не факт, що це робила офіційна команда.

Поки що Near Protocol ніяк не коментує цю інформацію та не дає відповіді на запитання журналістів. Але Зоран Коул у згаданій нами статті The Future is NEAR пише:

Випуск стейблкоїнів допоможе Near конкурувати з Terra ($LUNA). Особливо в міру того як користувачі дізнаватимуться про його привабливу прибутковість. Зараз ринкова капіталізація Terra приблизно $40 млрд, а Near – $10 млрд. Я очікую, що Near зміцнить свої показники в короткостроковій та довгостроковій перспективі. І протягом наступних місяців його ринкова капіталізація зросте мінімум на 100% .