Найкращі хмарні сховища для смартфонів

Більшість сучасних гаджетів мають пристойний обсяг вбудованої пам’яті. Незважаючи на це, хмарні сервіси зберігання данних не втрачають своєї актуальності. Вони економлять місце на накопичувачі, оскільки на них можна відправити фотографії, відео та інші файли. Розповімо про найбільш корисні сервіси, актуальні в 2022 році.

Google Диск
Google Диск
Найочевидніший варіант для використання, оскільки програмою забезпечено безліч смартфонів на Android. Google Диск не просто хмара, а ціла екосистема для інших сервісів пошуковика – в ньому зберігаються дані з Google Документів, Google Таблиць та інших сервісів. Прямо через програму вдасться створити текстовий файл або презентацію, а також поділитись інформацією з будь-яким користувачем.

Ще одна цікава особливість Google Диска — створення сканів документів у форматі PDF. Не треба завантажувати додатковий софт – достатньо натиснути на плюс в утиліті і вибрати відповідну опцію. Дуже зручна опція. Для всіх користувачів доступні 15 ГБ сховища, яке поширюється на всі сервіси компанії, від Gmail до Google Фото. Є платна передплата: за 57 грн на місяць місце розширюється до 100 ГБ, за 86 грн – до 200 ГБ.

Dropbox
Dropbox
Один із найстаріших хмарних сервісів, який функціонує з 2008 року. У Dropbox просте та мінімалістичне оформлення, інтерфейс не перевантажений зайвими кнопками та опціями. Додаток сподобається користувачам, яким важливо просто і швидко зберігати та діставати важливі файли, але не більше.

Втім, без додаткових функцій не обійшлося. У хмару інтегрована утиліта Paper, яка дозволяє працювати з документами всередині сервісу. Передплатникам Plus-версії доступна опція Vault, яка забезпечує захист даних, та Dropbox Password для зберігання паролів від програм та сайтів. Вартість платного облікового запису з 2 ТБ місця – 10 баксів на місяць.

OneDrive
OneDrive
Хмарний диск від Microsoft, інтегрований у Windows та безліч сервісів компанії. Наприклад, OneDrive вміє автоматично синхронізувати файли з Word, PowerPoint і Excel – дуже зручно для користувачів пакету Microsoft Office. Через мобільний додаток вдасться переглядати будь-які документи, сканувати зображення в PDF, створювати спільні папки, налаштовувати автозавантаження фото та відео з гаджету та багато іншого.

Всі користувачі OneDrive отримують 5 ГБ місця у хмарі. Однак найкраще сервіс розкривається у передплаті Microsoft Office 365. За 5 $ на місяць клієнт отримує 1 ТБ сховища та повноцінні версії Word, Excel, PowerPoint та Outlook. Є сімейний варіант з 6 ТБ простору для шести членів сім’ї та доступом для всіх до пакету офісного софту.

iCloud
iCloud
Хмарний сервіс для зберігання даних від Apple. iCloud дозволяє отримати доступ до даних із будь-якого iOS-пристрою, комп’ютера Mac або браузера. В основному хмару від Apple використовують для зберігання резервних копій iPhone та iPad або зберігання фотографій. Однак ним можна користуватися як повноцінним сховищем.

Apple безкоштовно надає 5 ГБ у iCloud. За 0,99$ на місяць можна оформити тарифний план на 50 ГБ. Максимальний тарифний план пропонує 2 ТБ сховища і вже коштує 9,99$ на місяць. Найбільш популярний тарифний план з простором в 200 ГБ і ціною 2,99$ на місяць.