Microsoft Defender визнано найкращим антивірусом для Windows

Microsoft Defender визнано найкращим антивірусом для Windows

Спеціалісти незалежної організації AV-Test опублікували оновлений рейтинг найефективніших антивірусів для актуальних версій Microsoft.

Зі своїм завданням успішно впоралися не лише платні програмні комплекси: одним із лідерів рейтингу став штатний «Захисник Windows», вбудований у систему.

Найкращі антивіруси для Windows

До списку найкращих програмних рішень для захисту домашніх ПК увійшов 21 продукт різних розробників. Всі вони оцінювалися за шестибальною шкалою у трьох категоріях: ефективність розпізнавання загроз та видалення шкідливих файлів, продуктивність та зручність використання. Під час випробувань усім його учасникам було дозволено доступ до Інтернету для оновлень сигнатур у будь-який час.

Серія випробувань передбачала виявлення будь-яких типів загроз, включаючи атаки хакерів з використанням вразливостей нульового дня, а також зараження ПК за допомогою шкідливих електронних листів. Практично всі учасники тесту змогли набрати максимально можливі 18 балів.

Єдиним безкоштовним антивірусом серед продуктів, що показали найкращі результати, став Microsoft Defender. Очікується, що незабаром компанія представить його модифіковану версію із оновленим центром безпеки.