Ілон Маск зібрався купити Twitter за $40 мільярдів

Ілон Маск зібрався купити Twitter за $40 мільярдів
Нещодавно мільярдер відмовився від крісла у раді директорів Twitter, але не від ідеї вплинути на роботу соціальної мережі. Цього тижня він відправив її керівництву лист з пропозицією про купівлю всіх акцій компанії, що перебувають у обігу, причому за ціною, вищою за ринкову.

Ілон Маск зібрався купити Twitter за $40 мільярдів

«Я пропоную купити 100% акцій Twitter за ціною 54,20 долара за акцію готівкою. Моя пропозиція — найкраща та остання пропозиція і якщо вона не буде прийнята, мені доведеться переглянути свою позицію акціонера», — цитує мільярдера видання NBC News.

За словами Маска, Twitter необхідно перетворити на приватну компанію, щоб дати користувачам свободу слова. Раніше він уже заявляв, що йому не подобається поточна політика майданчика щодо публікацій. Представники Twitter повідомили журналістам, що рада директорів ретельно розгляне пропозицію, щоб визначити курс дій, який відповідає інтересам компанії та всіх акціонерів.

Актуальна ціна акцій Twitter на момент закриття торгів увечері 14 березня становила $45,08. Коментуючи свою пропозицію на конференції у Ванкувері, бізнесмен також заявив, що готовий до менш ніж повного володіння, зберігши стільки акціонерів, скільки дозволено законодавством США для приватної компанії.

За даними Bloomberg, статки Ілона Маска зараз становить близько 259 мільярдів доларів. Аудиторія Twitter на сьогодні оцінюється приблизно в 217 мільйонів активних користувачів на день.