Google анонсував редизайн веб-версії Gmail

Gmail
На наступному тижні користувачі Google Workspace зможуть активувати новий інтерфейс веб-версії Gmail. До кінця квітня він запрацює у всіх користувачів, але до кінця червня можна повернутися до колишнього інтерфейсу.

У новому оформленні відділені вікна «Пошти», «Чата», «Чат-груп» та «Зустріч». Зараз інтерфейс трохи перевантажений і купа елементів відволікає. Для перемикання між розділами з’явиться окрема панель зліва.

Ось так виглядає старий інтерфейс у порівнянні з новим:

Старий інтерфейс Gmail

Старий інтерфейс Gmail

Новий інтерфейс Gmail

Новий інтерфейс Gmail

На екрані нового інтерфейсу в лівій частині зібрані розділи та мітки того сервісу, який зараз відкритий. Наприклад, якщо відкрита пошта, то в стовпці зліва будуть розділи з вхідними, надісланими та відкладеними листами. Основну частину екрана займе список вхідних листів, чатів або контактів, залежно від відкритого сервісу.

Новий інтерфейс буде доступний для користувачів Google Workspace Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard, Enterprise Plus, Education Fundamentals, Education Plus, Frontline та Nonprofits, а також для клієнтів G Suite Basic та Business.