Fold AR – гра від творців Pokémon Go, в якій можна заробити Bitcoin

Fold AR

Компанія Niantic, яка являється розробником Pokémon Go, спільно із фінансовою компанією Fold створили гру Fold AR.

Це проект із елементами доповненої реальності, що побудований навколо криптовалюти. Гра позиціонується як частина метавсесвіту.

Гра Fold AR змодельована на основі Pokémon Go, але використовує метафору майнінгу Bitcoin. Так що замість впіймання симпатичних монстрів основна механіка гри зосереджена на пошуку кубиків двійкового коду та натисканні на них доти, доки вони не покажуть нагороду. Ця нагорода може бути виражена у вигляді Satoshi (одна стомільйонна частка Bitcoin – 0,00000001 BTC) та бонусів для Fold, що дозволяють робити покупки за допомогою карток через додаток, що в свою чергу дає можливість крутити колесо та вигравати Bitcoin-винагороди. Гра Fold AR запускається із програми Fold.

Fold AR

На відміну від Pokémon Go, Fold AR не відображає світ, сповнений віртуальних об’єктів, які відповідають місцям реального світу. Натомість гра генерує блок на відстані від 1 до 50 футів (від 0,3 до 15 метрів) до гравця кожні 10 хвилин, відображаючи швидкість реального майнінгу Bitcoin. Команда планує запустити інші функції на початку наступного року. Потенційно в грі можуть з’явитися розрахована на багато користувачів система і деяка форма NFT, заснована на Bitcoin.

Мета запуску Fold AR частково полягає в тому, щоб віртуальна валюта здавалася реальною, тому для неї створюється розширення доповненої реальності. Гра наповнена жартами та мемами про криптовалюту. Творці сподіваються, що вона має сподобатися як новачкам у сфері криптовалюти, так і шанувальникам.

Не уточнюється, яку частину гри розробляла Niantic. Додатково зазначається, що на даний момент немає планів додавання фінансових функцій у будь-яку існуючу гру Niantic.