Dogecoin працює над офлайн-платежами

Dogecoin працює над офлайн-платежами

Два ключові експерти Dogecoin Foundation представили план про використання технології RadioDoge спільно з супутниками Starlink. Це дозволить робити платежі у DOGE без Інтернету.

Dogecoin працює над офлайн-платежами

Що таке RadioDoge?

Докладніше про проект написав головний інженер компанії Мічі Лючин. RadioDoge – це дешева та надійна радіотехнологія, яка працює на основі HF/LoRaWAN.

Другим ключовим елементом у цій системі стане проект Giga Wallet. Це новий варіант гаманця Doge, який використовує стандартизовану, не пов’язану із зберіганням інтеграцію гаманця із мережею Dogecoin.

Розробники протестували технологію на прикладі Libdogecoin (це бібліотека компонентів для створення проектів у цьому блокчейні). Вони успішно створили та перевіряли адреси та транзакції.

Повноцінна прив’язка GigaWallet до RadioDoge викликає запитання. Команда поки що не впевнена, чи впорається Libdogecoin із великим навантаженням. Отже, перший RadioDoge використовується як випробувальний полігон для нової технології.

Днями тестувальники надішлють перші транзакції Libdogecoin на RadioDoge. Після чого – в тест Dogecoin через супутник Starlink.

Розробники вважають, що ця технологія стане потужним стимулом прийняти догкоїн у країнах, де є проблеми з Інтернетом, але до повноцінного запуску на них чекає багато роботи.