11 причин купити iPhone 11 в 2022 році

11 причин купити iPhone 11 в 2022 році

iPhone 11 в ТОП 3 продажів в 2021 році. Розглянемо доцільність і плюси від покупки легендарного айфону від Apple в 2022 році.

1. Ціна. Після виходу iPhone 13 значно зменшились ціни, як на нові, так і на бувші у вжитку 11-ки. Наприклад, ціна нового iPhone 11 на 64 ГБ з офіційною гарантією складає менше 19 000 грн, що для продукції від купертиновців більш, чим нормально. На вторинному ринку телефон в ідеальному стані можна знайти за 13 тис. Для прикладу, новий iPhone 13 на момент написання цього матеріалу коштує 29 999 грн, правда у мінімальній версії вже «завезли» 128 ГБ сховища.

2. Фотоможливості на хорошому рівні, відео прекрасної якості, як і в усіх інших смартфонах від Apple, перегляньте приклади фото та відео далі…

3. Класна автономність. У моїх сценаріях, а це соціальні мережі, веб-серфінг, спілкування в мессенджерах, телефон без проблем працює близько 1.5 доби.

4. Округла форма корпусу. Звичайно, прямі грані 12 і 13 айфонів виглядають класно, проте більш зручно і практично користуватись таким форм-фактором, який має 11-ка.

5. Преміальні матеріали корпусу. Тут немає пластику, як наприклад у Samsung s21. Бічна рамка з алюмінію, а задня кришка телефону зі скла.

6. Підтримка FaceID. В основі системи лежить набір фізичних датчиків, що складаються з лазерного проектора, ІЧ-сканера та тривимірної камери TrueDepth, яка зчитує форму обличчя. Завдяки цьому Face ID неможливо обдурити фотографією або відеозаписом із зображенням власника, що робить його надійнішим способом захисту, ніж сканер відбитків пальців. За замовчуванням Face ID використовується для розблокування пристрою, авторизації на сайтах, входу до захищених програм та оплати покупок за допомогою сервісу Apple Pay. Єдиним мінусом є те, що в час пандемії є проблема з розпізнаванням, якщо на вас надіта маска, проте всі плюси від зручності і безпеки використання технології переважають цей мінус.

7. Можливість використовувати дві sim-карти – однієї фізичної та esim. В тому числі, дуже класна можливість використовувати esim для подорожей.

8. Потужний і сьогодні чіп – Apple Bionic A13 з 6 ядрами. Наприклад, в Antutu 9 він набирає більше 630 0000 балів і це телефон, який вийшов більше 2х років назад.

9. Оновлення. Apple славиться тим, що оновлює програмне забезпечення на своїх пристоях дуже довго, наприклад, останнє оновлення до iOS 15 отримали айфони, яким більше, чим 5 років. Це означає, що 11-ка буде ще актуальною 2-3 роки точно.

10. Дисплей IPS. Це останній актуальний айфон, що має LCD дисплей, всі новіші моделі вже випускалися з OLED матрицями, які при низькій яскравості можуть мерехтіти, значна частина людей негативно сприймають ШІМ, у них від цього швидко стомлюються очі, може з‘являтись дискомфорт і головний біль. До того ж, в iPhone 11 встановлена дуже якісна, одна з найкращих на ринку, IPS матриця з чудовими кутами огляду і відмінною передачею кольорів.

11. Прогнозованість. Дехто скаже, що цей пункт «притягнуто за вуха», але посудіть самі. Ви впевнені, що телефон через рік не буде коштувати копійки і його можна буде продати на вторинному ринку, ви впевнені в продуктивності цієї моделі на роки вперед, ви впевнені, що ніяких проблем з ремонтом апарату не буде, якщо в цьому виникне необхідність.

Це тільки невелика частика переваг покупки iPhone 11 в 2022 році, це насправді хороший вибір, який буде вас радувати стабільною роботою ще декілька років.